Wkład do filtra prysznicowego L720 - Sklep.osmoza.pl

Jakość wody w domu wpływa między innymi na stan skóry oraz włosów. Może się okazać, że wątpliwej jakości ciecz prowadzi do nadmiernego przesuszania lub przetłuszczenia naskórka czy włosów, co jest istotne zwłaszcza w przypadku wrażliwej skóry. Dlatego właśnie warto korzystać z filtrów prysznicowych, ponieważ w dużym stopniu oczyszczają wodę, dzięki czemu mogą nie tylko pozytywnie wpłynąć na kondycję dermatologiczną domowników, ale także poprawić efektywność stosowania poszczególnych kosmetyków. Wkład do L720 cechuje się przede wszystkim skutecznością, ale też stosunkowo długą żywotnością.
Wkład do filtra prysznicowego L720

Wkład do filtra L720 - Oferta produktowa

Warto mieć świadomość, że ⅔ szkodliwych substancji dostaje się do organizmu przez skórę. Mowa głównie o chlorze używanym do uzdatniania wody, który niszcząco działa na naskórek i włosy - uszkadza ich białka. Dobrze mieć świadomość, że 10-minutowy prysznic potrafi owocować dla organizmu dużą dawką chloru, porównywalną do wypicia 4 litrów wody. Wkład L720 posiada skuteczne złoże filtracyjne, które usuwa niemal cały chlor z cieczy, ponadto pozbywa się szkodliwych zabrudzeń mechanicznych i metali. Przefiltrowana woda jest dobra dla osób o wrażliwej skórze, między innymi dzieci. Produkt jest bardzo prosty w wymianie.

L720 - Wkład do filtra prysznicowego - Specyfikacja

Wkład do filtra prysznicowego jest stosunkowo prosty w budowie i ma nieduży rozmiar. Dzięki temu jest odpowiedni dla większości pryszniców. Wkład wymaga zastosowania właściwej końcówki (L720). Kompatybilność całego produktu sprawia, że wymiana elementu filtrującego trwa kilka sekund i nie wymaga demontowania innych części, jak i stosowania specjalistycznych narzędzi. Wymiary produktu (wraz z filtrem) to 10 x 8 x 24 cm. Średnica gwintu przyłącza i odpływu wynosi ½’’. Maksymalna prędkość przepływu wynosi 7,5 l na minutę. Żywotność produktu to około 50 000 litrów przefiltrowanej wody - specjalny czujnik poinformuje o zużyciu wkładu.

Wkład do filtra prysznicowego L720 - Cena

Cena omawianego wkładu do filtra prysznicowego jest stosunkowo niska. Oceniając ją, należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak jakość wykonania - L720 wykonano z wytrzymałego, estetycznego tworzywa ABS klasy spożywczej. Wkład filtrujący jest bardzo wydajny i zapewnia pracę w zakresie temperatur 5 - 60 st. Celsjusza oraz ciśnienia: 1 - 5,5 bara. Oznacza to, że eksploatacja jednego filtra jest w pełni komfortowa, ale także niedroga. Skuteczność omawianego modelu jest szczególnie wysoka, dlatego tym bardziej z niego skorzystać. Oczywiście, zalecamy także wcześniejsze wykonanie testu na obecność chloru.

Opinie o filtrze prysznicowym L720 w sklepie osmoza.pl

O skuteczności wkładu do filtra prysznicowego L720 można się rozpisywać, jednak najlepszym potwierdzeniem wszystkich zapewnień są pochlebne opinie na temat omawianego produktu. Użytkownicy często wspominają o wyjątkowej efektywności, ale jednocześnie prostocie prezentowanego filtra. Ze względu na niewielkie wymiary, nie będzie ograniczał miejsca w kabinie prysznicowej. Działanie L720 potwierdzają też opinie ekspertów - badania udowodniły, że filtry tej marki osiągają skuteczność do 99%, kiedy większość konkurencji może się pochwalić maksymalnym wynikiem na poziomie 90%.