Filtr prysznicowy Global Water – Sklep.osmoza.pl

Filtr prysznicowy lidera wśród producentów – Global Water – wykazuje szereg zalet. Jest to rozwiązanie wykorzystujące nowoczesne technologie, którym zawdzięcza swoją wysoką wydajność oraz powodzenie na rynku. Aż 15 stopni zaawansowanej filtracji wody zapewnia dokładne usunięcie z niej wszelkich zanieczyszczeń – w tym mechanicznych oraz chemicznych, nie zmniejszając przy tym jej ciśnienia. Działa ponadto w kierunku wyrównania pH wody i zaopatrzenia jej w związki mineralne, które korzystnie wpływają na kondycję skóry, włosów oraz paznokci. Niewątpliwą zaletą jest także jego uniwersalność – z powodzeniem zamontujemy go w każdym prysznicu.
Filtr prysznicowy Global Water

Global Water (filtr prysznicowy) – oferta produktowa

Ten wyjątkowy system filtracji wody wykorzystuje w swoim działaniu filtry sedymentacyjne, siarczyn wapnia, KDF 55, złoża alkalizujące, węgiel aktywny, a także witaminę C. Tak bogaty skład jest gwarancją nie tylko oczyszczenia wody, ale również ograniczenia tworzenia się osadu, a także rozwoju pleśni i grzybów. Sama filtracja przebiega w 6 kompleksowych etapach, których skuteczność wspierana jest przez siatki ze stali nierdzewnej i mikroporowe filtry propylenowe, dzięki czemu woda staje się przyjazna nawet dla wrażliwej skóry dzieci. Filtr jest ponadto niezwykle prosty do zainstalowania, a obudowa – niewielka.

Filtr prysznicowy Global Water – specyfikacja

Obudowa została wykonana z wysokiej jakości materiału ABS, który zapewnia doskonałą odporność na pękanie oraz zarysowania, promieniowanie UV, a także działanie wielu substancji chemicznych. Pracuje w temperaturze osiągającej od 5 do 80 stopni Celsjusza, a czas pracy wynosić może nawet 6 miesięcy, czyli około 45 tys. litrów wody. Filtr wyposażony jest w standardowe, uniwersalne przyłącza, dzięki czemu nie sprawia żadnych problemów przy samodzielnym montażu. Zarówno skład filtra, jak i materiały wykorzystane do stworzenia obudowy zostały przemyślane w każdym aspekcie, dając w rezultacie produkt, który spełnia najwyższe oczekiwania.

Filtr prysznicowy Global Water – cena

Biorąc pod uwagę szereg atutów, w które wyposażył go producent, cena tego filtra jest jak najbardziej adekwatna, a przy tym – niezwykle korzystna. Produkt ten wyróżnia się pod tym względem na rynku. Oferuje on bowiem nie tylko standardowe działanie, jakim jest oczyszczanie wody, ale również posiada składniki, które dbają o naszą skórę. Filtr prysznicowy Global Water to zatem korzystna inwestycja nie tylko w czystą wodę, ale także w zdrowię i kondycję skóry, włosów oraz paznokci.

Opinie o filtrze prysznicowym Global Water w sklepie osmoza.pl

Wyjątkowość oraz wysoką jakość produktu potwierdzają opinie licznych zadowolonych klientów. Wskazują oni przede wszystkim na wydajność oraz skuteczność działania, z którymi nie spotkali się w przypadku podobnych filtrów. Spośród licznych atutów wymienianych w opiniach na szczególną uwagę zasługują kompleksowe działanie, a także niewielki rozmiar produktu. Kupujący zauważają ponadto wyraźną poprawę stanu swojej skóry, która jest lepiej nawilżona i wygląda zdrowo.